Předání hraček DĚTSKÉMU ODDĚLENÍ

05. 01. 2022     sekce: Akce školy     autor: Václava Baštanová     tisk: tisk článku

Ve středu 22. prosince 2021 byly předány hračky Dětskému oddělení Nemocnice Hranice a také dětem z azylového domu ve Slavíči. Za vedení školy tímto DĚKUJI všem, kteří se do akce „Vykouzleme společně radost dětem i dospělým“ zapojili. Právě díky Vám, jsme mohli předat chrastítka pro miminka, dětské knihy, leporela, časopisy pro starší děti, puzzle, dřevěné hračky, labyrinty, auta, panenky, skládačky, velkého plyšového medvěda, kostky, stavebnice, společenské hry a také pastelky, fixy, lepidla, papíry. Speciální poděkování zaslouží papírnictví ASTRA Office Hranice, které darovalo dvě velké krabice výtvarného materiálu, a navíc několik balení výkresů. Nezapomněli jsme ani na personál Dětského oddělení a se vší úctou jim předali zarámovaný obrázek s poděkováním za jejich práci a náramky s andílky. Ze šesti velkých tašek plyšáků se radovaly děti ve Slavíči.  Předání hraček v nemocnici natočila regionální televize. Na reportáž se můžete podívat zde (čas reportáže od 10:00 minut).

Děkuji, že pomáháte.

Mgr. Martina Polláková